Довіртесь професіоналам! Гарантія 12 місяців! Телефонуй зараз!

Київстар: +38 (096) 103 3303

izotovrestyle@gmail.com

Без удаваної скромності зауважимо, що Ви зайшли на один з найбільш повних і цікавих сайтів з переобладнання авто. Ми працюємо в місті БЕРДИЧІВ, що в Житомирській області. Кожен клієнт, який хоче переобладнати свій автомобіль, звичайно задає одні й ті ж питання. Ми з задоволенням відповімо на них, як це робимо по багато разів на день, але буде правильно, якщо Ви ознайомитеся з тим, що написано нижче, тобто підготуєтеся до розмови.

Ця інформація актуальна на липень-серпень 2014 року.

Інформація для клієнтів

 

УВАГА АКЦІЯ!

 

 

 

до 1500$ - 5%

от 1500$ - 6%
от 1600$ - 7%
от 1800$ - 8%
от 1900$ - 9%
от 2000 - 10%

 Гарантированная скидка предоставляется в плане компенсации высокого рыночного курса доллара. Не путать с курсом  Нацбанка.

 

 

Схема отримання документів на переобладнання :

1.Написати в своєму МРЕВ ДАІ заяву на переобладнання вантажного авто в пасажирський або вантажопасажирський і отримати Акт огляду (Акт Огляду транспортного засобу ),на підставі якого йде оформлення наступних документів . Ми не альтернатива МРЕО ДАІ , тому з питань отримання акта огляду і заміни техпаспортів бажано звертатися в своє МРЕО ДАІ. Це може коштувати близько 50 грн.

Саме оригінал Акту огляду дозволяє автолюбителям переміщуватись по Україні після переобладнання авто . Пакет документів з інституту потрібен тільки для заміни техпаспорту.

2.Вислати нам копії двох документів акту огляду та техпаспорту електроною поштою autostyle2000@mail.ru, по факсу 0 - 4143 41 242 або привезти ці документи з собою .

Вартість пакету документів київського або житомирського інституту становить 600 грн.

Термін виготовлення пакету документів в інституті - 1 робочий день плюс час на пересилку - півдня .

Якщо висилатиме документи заздалегідь , то до Вашого приїзду вони будуть готові або ж ми надішлемо Вам документи через Нову пошту , Делівері , Нічний експресс іт.д після переобладнання .

Поміняти у своєму МРЕО ДАІ техпаспорт з вантажного варіанту на пасажирський або грузпасажирський може коштувати близько 200 грн.

Увага! Працюємо без вихідних ! Запис обов'язковий.

Інформація для клієнтів

1 . З чого почати переобладнання ?

З походу в своє МРЕО ДАІ за дозволом на переобладнання або Актом огляду транспортного засобу . Докладніше - натисніть «Документи ». Для іноземних громадян краще спочатку отримати документи на пасажирський варіант , потім перетинати кордон для переобладнання.

2. Які машини і як Ви переобладнаєте ?

Ми беремо в роботу будь яке авто , починаючи від мінівенів типу Комбо , Кадді , Берлінго і закінчуючи великими бусами типу Спринтер , Крафтер або Боксер . Проводимо комплексне переобладнання авто : встановлення скла , тонування , монтаж і обшивка сидінь , встановлення стелі , прорізів і карт , шумовіброізоляція повна або часткова , встановлення електрообладнання будь-якої складності : телевізорів, магнітофонів, камер заднього виду, центральних замків, сигналізацій, монтаж дуг, рейлінгів, « кенгурятників » та багато іншого. Повний перелік робіт дивіться, натиснувши «Ціни та послуги»

3.Скільки у Вас коштує переобладнати авто ?

Мінівен від 430 $ в економ варіанті , від 670 $ - середній варіант і від 1000 $ в дорогому виконанні. Ці цифри дані для зразкової орієнтації клієнтів. Вартість замовлення залежить від того скільки грошей Ви готові вкласти у свій автомобіль.Бус типу WVT4 , Т- 5 , MercedesVito , OpelVivaro - від 600 $ в економ варіанті , від 1000 $ - середній варіант і від 15 000 $ в дорогому виконанні.Автобус типу Спринтер , Крафтер або ЛТ- 35 - від 800 $ в економ варіанті , від 1500 $ - для бізнескласу і від 20 000 $ в дорогому виконанні. Докладніше - натисніть «Ціни та послуги» .

Для більш детального підрахунку будь-якої конфігурації мікроавтобусів , мінівенів можна скористатися калькуляторами  на мікроавтобус , калькулятор на великий мікроавтобус , калькулятор на мінівен.

Вартість переобладнання залежить від набору вибраних Вами послуг. Якщо Ви хочете «до копійки » підрахувати вартість переобладнання , краще пишіть на autostyle2000@mail.ru або телефонуйте .

Досвід підказує що клієнт , отримавши точну суму того що хоче зробити , після приїзду , зазвичай сам вносить корективи в ту чи іншу сторону , додаючи послуги або прибираючи їх, наприклад , в ході переобладнання , побачив , як у сусіда красиво виглядають шторки або тонування і теж захотів .

4 . За скільки днів треба записуватися або можна приїхати без запису ?

За 1-5 днів . Може бути завтра вільно , а через тиждень зайнято . Називайте дату , коли Вам зручно приїхати , при цьому нехай Вас особливо не хвилює яка у нас черга. Тому що за день- два до приїзду деякі клієнти можуть відмовитися ( захворів , випив з вечора більше ніж треба , не готові документи). Ми намагаємося записувати клієнтів , коли це зручно їм . Ви телефонуєте і ми проводимо попередній розрахунок вартості . Якщо вартість Вас влаштовує , вибираєте зручний для Вас день і ми записуємо Ваше авто . Якщо вартість Вас не влаштовує , можна без зайвої скромності це обговорити . Ми проводимо переобладнання з якісних матеріалів .

Якщо Ви вже записалися , наші менеджери зателефонують за день до Вашого приїзду і уточнять деталі. Ми записуємо стільки машин , скільки можемо зробити в день , плануємо свою роботу і готуємо фахівців . Якщо Ви записалися і не виходить приїхати , просимо попередити нас . Якщо Ви не записалися і приїхали « на авось» , то по справедливості будете в черзі після тих , хто записався .

5. В скільки потрібно приїжджати?

Працюємо з 8.00. Вночі ми спимо. Можна прибути з вечора , щоб оглянути машини , які ми вже переобладнали і приємно здивуватися якості наших робіт .

Раді бачити Вас 5 днів на тиждень з понеділка по п'ятницю. Іноді працюємо в суботу і в неділю.

6. Скільки часу займає переобладнання?

Зазвичай переобладнання займає один робочий день. При складному замовленні - два дні. Для авто типу Спринтер на 21 місце - за два - чотири дні. Для тих , хто любить все робити швидко , можна зробити за півдня. Але тоді і машину треба продати швидко ( на швидкісний варіант гарантія не поширюється ) . Крім цього , час закінчення робіт залежить і від того , як швидко Ви визначились з вибором сидінь , диванів , тканин і т.д

7. Як нас знайти в Бердичеві?

Ми самі Вас знайдемо . Вранці до 8 години ми їдемо на роботу і зустрічаємо клієнтів при в'їзді в Бердичів , тому що і нам і Вам так зручніше. Нам - бо не доведеться шукати Вас . Ми знаходимося в центрі міста , в промисловій зоні , яка позначена як вул. Короленко. Насправді вулиць Короленко не одна , а близько десяти. Не рекомендуємо шукати самим , так як це територія колишньої військової частини , не позначена на карті ( навігаторі ) . За 20-30 хвилин до приїзду в місто , бажано зателефонувати і зорієнтувати нас з якого боку Ви в'їжджаєте ( Житомир , Вінниця , Хмільник , Чуднів або Біла Церква). Для тих , кого ми не переконали , наша адреса: Житомирська область , м.Бердичів , вул.Короленка 41 П. СТО « Автостиль ». Детальніше дивіться « Контакти і карта проїзду ».

8. Якість виконання робіт?

Гарантія якості виконання робіт - 1 рік.

Ми розуміємо , що найкраща реклама - це добре зроблена машина , тому вимагаємо від наших майстрів відмінної якості. Після закінчення робіт наш начальник  виробництва підійде до Вас і попросить прийняти роботу , поставивши підпис. Без Вашого підпису зарплата майстрам не  буде нарахована. Ви можете перебувати біля свого авто по ходу виконання робіт і навіть доброзичливо вносити корективи. При цьому , бажано не перестаратися в цьому плані. Ми зробили багато різних машин і бачимо в цьому сенс. Наше СТО вже 10 років на ринку послуг.

9. Якою валютою платити ?

Оплата бажана в гривні за ринковим курсом. Є представництва всіх основних банків для обміну валюти. Працюємо за безготівковим розрахунком , в тому числі , можемо виставити рахунки і для наших клієнтів з Росії та Білорусії.

10. Скільки у Вас коштує шумовіброізоляція ?

Варіантів тут десятки . Різні матеріали за різною ціною. Можна підібрати на будь-яку , суму , виходячи з Вашого бюджету від 100 грн і вище.

Варіант одношарової шумовіброізоляції і утеплення за 1000 грн :арки коліс - 300 грн, підлога - 250 грн, стеля - 250 грн., боки (під картами) - 200 грн

Двошарова шумовіброізоляція та утеплення обійдеться від 1600 грн. Можна шумовіброізоляцію та утеплення не робити взагалі , якщо бюджет обмежений. Однак, хоча б арки коліс, звідки йде основний шум, я б зробив.

11. Як швидко робите документи?

Київський або житомирський держ. інститути роблять документи за 1-2 дні. Вартість пакету 600 грн. Детальніше натисніть «Документи ».

12. Де можна зупиниться на ніч, приїхавши з вечора ?

Можливо безкоштовно переночувати у нас, взявши з собою постіль. У нас є кімнати відпочинку, туалети, душ, сауна і можливість замовлення з доставкою з кафе.

У місті Бердичів проживає близько 80 000 жителів. Цілодобово працюють готелі від 80 до 500 грн на добу. Приватні квартири від 150 до 250 грн на добу

HitCounterHotLogRambler's Top100 Яндекс.Метрика

Яндекс.Метрика

http://autostyle.zt.ua/ отзывы: 10.0 из 10.0: 12 голосов 12 комментариев.
Design by Обшивка Бердичева